Kontakt oss

                                        STYRET 2017

NB!
Vær vennlig å ring etter kl 17:00 hvis du benytter telefon - da vi alle er i våre ordinære jobber på dagtid. Evt. send en sms - slik at vi evt. kan svare på spm. du måtte ha.

 
Leder/PR ansvarlig:
Jostein Hjeldnes
E-post : jostein@stormensupport.no
Telefon : 976 08 160
 
Nestleder / Webansvarlig:
Andreas Heggen Kormeseth
E-post : andreas@stormensupport.no
Telefon : 414 18 598
 
Sekretær/Tribuneansvarlig:
Njål Hoftun
Telefon: 986 70 769
E-post : njal@stormensupport.no

Kasserer / sponsoransvarlig:
Torgeir Nogva
E-post: torgeir@stormensupport.no
Telefon: 906 14 206

Styremedlem / ansvarlig Ministormen:

Ragnhild Otterlei
Telefon: 405 57 378
E-post: ragnhild@stormensupport.no

Telefon: 908 65 462

Styremedlem / Tur/Medlemansvarlig:

Gordon Bergh
Telefon: 924 88 619
E-post: gordon@stormensupport.no

Styremedlem / Butikk/produktansvarlig:

Robert Frisnes
Telefon: 920 87 795
E-post: robert@stormensupport.no

Varamedlem / Arrangement ansvarlig:

Steffen Stette
Telefon: 952 65 125
E-post: steffen@stormensupport.no

TIFO:

Njål Hoftun
Telefon 
986 70 769

E-post: njal@stormensupport.no

  • * = nødvendig informasjon
  • (*)
  • (*)
  • (*)