Kontakt oss

                                        STYRET 2018

NB!
Vær vennlig å ring etter kl 17:00 hvis du benytter telefon - da vi alle er i våre ordinære jobber på dagtid. Evt. send en sms - slik at vi evt. kan svare på spm. du måtte ha.

 
Leder:
Gordon Bergh
Telefon: 92343735
E-post: gordon@stormensupport.no
 
Nestleder:
Emil Strand
E-post : emil@stormensupport.no
Telefon : 93804202
 
Sekretær:
Jostein Hjeldnes
E-post : jostein@stormensupport.no
Telefon : 976 08 160


Kasserer:
Torgeir Nogva
E-post: torgeir@stormensupport.no
Telefon: 906 14 206

Styremedlem / ansvarlig Ministormen:

Ragnhild Otterlei
Telefon: 405 57 378
E-post: ragnhild@stormensupport.no

Telefon: 908 65 462

Styremedlem :

Jim Kamsvåg
E-post : jim@stormensupport.no
Telefon : 40515616

Styremedlem:

Steffen Stette
Telefon: 952 65 125
E-post: steffen@stormensupport.no

Varamedlem:

Geir Nilsen
E-post : geir@stormensupport.no
Telefon : 91164111

Varamedlem:

Daniella Baarholm
E-post : daniella@stormensupport.no
Telefon : 91642640

Varamedlem:

Arne Sandvik
E-post : arne@stormensupport.no
Telefon : 90813480

  • * = nødvendig informasjon
  • (*)
  • (*)
  • (*)