Samarbeidspartnere

SAMMARBEIDSPARTNERE:

TING og TANG (JABO) ØYSENTERET : facebook

Sprek 365 : sprek365.no

SunTrans : sunn-trans.no

Pelican Rouge : pelicanrouge.com/no

Hurtigruta Carglass : carglass.no

Radio Ålesund : radioaalesund.no

Max Lokal : maxlokal.no

Teaterfabrikken : teaterfabrikken.no

Brisk Reklame : briskreklame.no

Brisk Bakeri : briskbakeri.no

Oksnes Services & Motordeler : services-motor.no

Jangaard Export AS : jangaard.no

Fisketorget Delikatesse : fisketorget-delikatesse.no

Sula Rutelag AS : sularutelag

West Facility Managment AS : west.no

 

MEDLEMSFORDELER:

Tilbudene gjelder ved fremvisning av medlemskort

Express Pizza: 15 kr avslag pr stor pizza ---> 70131794 gjelder også take away facebook

BROOKLYN 24/26 Halvliter kjØLig drikke 60.- hele året rundt gjelder også Cider

Dolly Dimples  10 % på porsjons eller stor pizza, 25kr per pizzastykke, 65/69 dobbel Dolly (2 stk. og brus)

Stor Bankers med 1,5L brus 199.- hver kampdager

Autolane.no 10 % rabatt

Verisure / Sikkerhet24 1000.- i rabatt ved kjøp av Home Villa boligalarm

 


Det vil i tillegg komme flere her så fort vi får alle avtaler på plass!